���¯���»���¿ 2015

Obdrželi jsme další výbornou zprávu od páníčků "žluté" fenečky - Amynky. Amynka má zrentgenované lokty a kyčle s výsledkem 0/0 lokty a kyčle B/B. Posudek provedl MVDr. Milan Snášil. Páníčkům a Amynce moc gratulujeme ke krásnému výsledku a především skvělému zdraví. Jsme moc rádi, že taťka Dylan a mamka Amy předali svým potomkům jen to nejlepší.

Hodně štěstí, zdraví......, hodně štěstí, zdraví,..... hodně štěstí milí dreamfrienďáčci - Harte, Adélko, Amynko, Applinko a Bellinko.....hodně štěstí, zdraví. Vše nejlepší k 2. narozeninám, spoustu zážitků a legrace s vašimi páníčky, přeje mamka Amy a páníčci Verča a Jirka.

Moc všem děkujeme za poslání spousty krásných nových fotek vašich zlatíček, kteří za ten rok zase hrozně vyrostli, a informací, jak se pejsánci mají dobře. Všechny nové fotky najdete ve fotogalerii. Hart miluje procházky, kde může, tak je s paničkou, je to její velký společník. Adélka je hodná, milá a poslušná holčička, páníčkům dělá jen samou radost. Amynka je za každé situace veselá, je rodině velkou oporou. Applinka je velký mazlík rodiny, jako další dítě, hodná, oddaná a vždy stojící po boku paničky. Bellinka je hrozně přátelská, opatrná a ohleduplná na všechny ostatní. Svou povahou si získala přízeň dětí i dospělých a páníčci se s ní věnují i canisterapii, pomáhá lidem na vozíčku a rozveseluje je. Co dodat....naše štěňátka mají úžasné rodiny a skvělý život.

Protože máme Šumavu moc rádi a rádi se sem vracíme, vyrazili jsme i s naší Amy na výlet. Kemp jsme vybrali v Horní Vltavici, neboť je to výborné strategické místo a výchozí bod všech našich naplánovaných výletů. Po parném létě konečně příjemné počasí na procházky a Amy byla nadšená nejen z procházek, ale i koupání v řece, a hlavně jsme byli všichni tři spolu. Strávili jsme víkend v nádherné přírodě, nachodili spoustu kilometrů, až je vždy neuvěřitelné, jak si Amy bez problémů a s takovou výdrží a nadšením ťape. No a v neděli večer už jsme odpočívali všichni, ale stálo to za to a určitě pojedeme zas. Foto naší výletnice můžete shlédnout v její fotogalerii.

Pátek, 7km: Křišťanovice - Blanický mlýn - zřícenina hradu Hus - Křišťanovický rybník - Křišťanovice

Sobota, 23km: Kubova Huť - Boubínská rozhledna - Boubínský prales - Jilmová skála - Kubova Huť, a ještě okruh Soumarské rašeliniště

Neděle, 15km: Horní Vltavice - Žlíbky - Kořenný - Strážný - zřícenina hradu Kunžvart - Horní Vltavice

Včera večer jsme z Prahy obdrželi úžasnou zprávu, která nám udělala hroznou radost. Naše odchovaná fenečka Adélka (červená, Amazing Star of Dreamf Friend) má RTG na dysplazii kyčelních a loketních kloubů zcela negativní. RTG provedl MVDr. Petr Podratzký a vyhodnocení MVDr. Jiří Šebek. Páníčkům a Adélce moc gratulujeme a děkujeme za zrentgenování. Pusu posílá i taťka Dylan a jeho páníci, kteří měli z této zprávy také ohromnou radost. V Adélčině fotogalerii přibyly i aktuální fotečky. Pokud nám přijdou RTG dalších sourozenců, určitě budeme o jejich výsledcích informovat.

Naše Amynka je už zase o rok starší a společně s bratříčky z vrhu A chovatelské stanice Golden Cheer slaví své 5. narozeniny. Od páníků dostala pusinku, blahopřání, novou hračku a samozřejmě něco dobrého.

istanbul escort
kurye iptv Ford Yedek Parçaları